Vajza bukuroshe e Ilir Shaqirit po çmend Italinë

Prej vitesh ka qenë një prej emrave më të lakuar në Itali ku edhe zhvillon karrieren e tij dhe u bë shumëi njohur.

Bëhet fjalë për balerinin e njohur shqiptar Ilir shaqirin, që siç duket së fundmi gjithë vemendja e tij është duke marrë e bija e Emily Shaqiri , e cila është kthyer në një yll që komentohet gjatë në media.

 

Siç raportu pak mëparë Emily do të bënte pjesë në një grup të quajtur “Maricle Tune” dhe seritë e të cilit po shfaqen dhe në “Meediaset” dhe voglushja ka fitur një famë të madhe në Itali pasi ky serial është pëlqyer shumë.

Lexo edhe:  Kjo është gjendja e Loredana Zefit pas të gjitha atyre që po ndodhin me të!