Vlora Çitaku publikon fotografi të 15 viteve më parë, ja si dukej

  CitauiAmbasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku është një nga femrat më të zonja shqiptare.

  Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila ndan me ndjekësit imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net.

   

  Para pak çastesh ajo publikoi një foto në Instagram në shoqërimin e disa mikeshave të saj para shumë viteve.

  “Diçka e vjedhur, 15 vite më parë”, ka shkruar ajo teksa shfaqet tejet në formë në moshën 22-vjeçare.Ndryshe, Çitaku po vazhdon me aktivitetet e saj edhe pse nuk harron t’i tregoj fansave rreth punës që bën.

  Lexo edhe:  Qëndrimi ulur më i rrezikshëm se pirja e duhanit