Vogëlushja çohet jerm, për pak i shpëton rënies nga kati i 11’të

Një vajzë 5 vjeçare i shpëtoi mrekullisht rënies nga kati i pestë i hotelit, pasi doli nga dhoma duke ecur jerm.

Babai i vajzës, Decha Sookplum, 43 vjeç, e mori vajzën e tij të vogël në një ndej në Pattaya, Tajlandë dhe qëndroi deri në mesnatë në hotelin Varee Jomtien Beach Hotel.

Pamje nga kamerat e sigurisë brenda hotelit të cilat u shikuan të nesërmen, shfaqin vajzën e vogël duke ecur në gjumë jashtë dhomës së hotelit në katin e 12’të.

Në video, shihet se dera e dhomës së gjumit i ishte mbyllur, kështu që ajo nuk mund të kthehej më në dhomë. Më pas, ajo shkoi në katin e poshtëm, duke provuar edhe ballkonin.

Shikoni videon:

Lexo edhe:  Salla e dasmës shndërrohet në arenë boksi, pamjet e dasmorëve teksa rrehen me karrige