Zeneliiiiiiiiiii, Zeneliiiiiiii, Zeneliiiiiiiiii

Kombëtarja e Kosovës ka shënuar golin e parë në takimin ndaj Bullgarisë.

Kosova ka gjetur golin e parë dhe të barazimit ndaj Bullgarisë, shkruan GazetaBlic.Golin e parë dhe të barazimit në këtë takim e ka shënuar, Arbër Zeneli.

Zeneli ka shënuar golin e parë në minutën e 60’të të takimit.Rezultati aktual i ndeshjes është 1-1.

Lexo edhe:  Futbollisti serb ‘godet’ Shaqirin para ndeshjes me Liverpoolin