Zhduket një vajzë e mitur në Lipjan

    Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të mërkurën në Lipjan është zhdukur një vajzë e mitur

    Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në rrugën “Skenderbeu” në Lipjan.

    Ankuesja ka raportuar se derisa ishte me vajzën e saj të moshës së mitur, me aftësi të kufizuara, është larguar nga ajo dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

    Lexo edhe:  Reagon Brukseli – nuk ka vërejtje për arrestimet e sotme